Гарантія та повернення

 
Ми прагнемо до того, щоб кожне Ваше звернення в наш магазин було не тільки комфортним, але і максимально ефективним. Саме тому ми пропонуємо Вам тільки якісну продукцію відомих виробників. Всі дії по поверненню і гарантійного ремонту товару регламентуються Законом України "Про захист прав споживачів".

Гарантія на товар

На весь гарантійний товар поширюється гарантія 12 місяців, термін гарантії вказаний в гарантійному талоні. На деякі види товару гарантійним документом є товарний чек. Зберігайте, будь ласка, чек і гарантійний талон на період усього гарантійного терміну. Гарантійний термін починається з моменту придбання товару. Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків товару, що виникли з вини виробника.
Гарантія не поширюється на швидкозношувані частини (Чохли, реагенти, витратні матеріали), на електричні кабелі з механічними і термічними ушкодженнями, на виріб, розкривати або відремонтоване поза авторизованого сервісного центру, пошкоджені вироби.
З питань гарантійного, а також сервісного обслуговування Ви можете звертатися за телефонами та адресами сервісного центру, зазначеним на гарантійному талоні, або в наш магазин lumizor.com.ua

Повернення товару

Якщо з якої-небудь причини Ви залишилися незадоволені придбаним Вами товаром, він може бути повернений або обмінювати. Ця процедура пройде без ускладнень, якщо дотримуватися ряду простих правил. Ми дуже цінуємо кожного нашого клієнта, і завжди готові до розгляду різних проблемних ситуацій.
Якщо Ви замовили будь-якої товар помилково - Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки при дотриманні наступних умов:
1. Товар не було використано, повертається в оригінальній упаковці та в повній комплектації, з непошкодженими пломбами і в такому ж стані, в якому був придбаний.
2. Ви повинні пред'явити оригінальний чек.
3. Повернення товару проводиться за рахунок покупця.

Гарантійні зобов'язання можуть бути перервані в наступних випадках:

1. Наявність явних чи прихованих механічних пошкоджень обладнання, викликаних порушенням правил транспортування, зберігання або експлуатації.
2. Виявлене в процесі ремонту невідповідність Правил та умов експлуатації, які подані проти обладнанню даного типу, а також на ушкодження, які настали внаслідок неправильного зберігання (корозії металевих частин).
3. Пошкодження контрольних етикеток і пломб (якщо такі є).
4. Наявність всередині корпусу обладнання сторонніх предметів, незалежно від їх природи, якщо можливість подібного не обумовлена ​​в технічній документації та Інструкції по експлуатації.
5. Відмова устаткування, викликаний впливом факторів непереборної сили та / або діями третіх осіб.
6. Якщо несправності, що виникли внаслідок перевантаження вироби або неправильної експлуатації, застосування виробу не за призначенням, а також при нестабільності параметрів електромережі.
7. При наявності в Гарантійному талоні виправлень.
0
0